O nás

Vydavatelství Casa de locos vzniklo v roce 2022 v Brně a chce usilovat o rozšíření nabídky rolových her v Česku a na Slovensku překládáním zajímavých a kultovních her.

Kontakt

Casa de Locos – Daniel Vázquez
Bezručova 10
60200 Brno
IČO: 17131685
DIČ: CZ7610299961
daniel@casadelocos.cz

4 comments

 1. Dobrý den,
  objednal jsem si vaší první vydanou knihu Příšera týdne, protože rád objevuji nové herní RPG systémy a zároveň jsem Vás chtěl podpořit. Když člověk něco vytváří hlavně ze začátku podpora jak finanční, tak morální je velmi důležitá. Držím palce ať se vaše nakladatelství podaří úspěšně rozjet. Moje koupě byla na základě YouTube videa na kanále Svět her. Jinak jsem Vás poprvé viděl na GameConu v Pardubicích na přednášce o tom, že chcete něco takového vydávat. Marketing je to nejdůležitější. Někdy mě stačí jen samotné nadšení lidí pro danou hru aby mě přinutili ke koupi. Láska k RPG hrám nás spojuje do jedné rodiny. S pozdravem hezkého dne Radek.

  1. Dobrý den, Radku,

   mockrát děkujeme za přízeň a podporu. Doufáme, že si Příšeru týdne užíváte. Teď zrovna chystáme náš druhý titul, Masky: Nová generace. A velmi se na to těšíme!

 2. Dobrý den, Příšera Týdne dorazila 🙂 . Díky! Koupí jsem chtěl podpořit Vaši snahu přinést k nám další nový titul a v budoucnu další. O titulu jsem se dozvěděl od kamarádů co spolu hrajeme. Díky za Vaši práci, mějte se krásně.
  S pozdravem
  Petr

  1. Dobrý den, Petře. Mockrát děkujeme za přízeň. Věříme, že si Příšeru týdne užijete, dejte nám potom když tak vědět. A druhý titul… ten je na spadnutí. Práce na hře Masky: Nová generace vypadají úžasně a za chvíli už bude k dispozici!
   Zdraví
   Daniel

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *